Novi Sad - Socijalno

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000463
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2821.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/10

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. 

KOMFORAN STAN OD 73m2 UKNJIŽENIH plus terasa, sa odličnim pogledom, IZUZETNO SVETAO. BEZ ULAGANJA. ODMAH DOSTUPAN

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

Agencijska provizija u ceni 

Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 3

205,800 €

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 2

211,500 €

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opreml…

  • Soba: 2.0
  • 3,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2