Novi Sad - Detelinara

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,960 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

186,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3950
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 186,500 €
  • Cena po m2 : 2960.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Nove Detelinare, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan koji spaja komfor, estetiku i praktičnost savremenog života. Smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje sa liftom, video nadzorom i prilazom za osobe sa invaliditetom, stan pruža osećaj sigurnosti i udobnosti od samog ulaska. Pametno osmišljen raspored od 63 m² nudi savršenu ravnotežu između privatnog i zajedničkog prostora. Dve komforne spavaće sobe obezbeđuju mir i intimu, dok prostrana dnevna zona, povezana sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom, predstavlja idealno mesto za porodična okupljanja i uživanje sa prijateljima. Posebnu vrednost ovom prostoru daju terasa okrenuta ka dvorištu, koja pruža dodatni mir i privatnost, kao i funkcionalna ostava koja doprinosi organizovanosti svakodnevnog života. Stan poseduje kupatilo i zaseban toalet, što dodatno povećava komfor stanovanja. Enterijer je pažljivo biran i skladno uklopljen, a stan se prodaje kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje na gas omogućava potpunu kontrolu troškova, koji su izuzetno niski, čineći ovu nekretninu dugoročno isplativom kako za porodični život, tako i kao sigurnu investiciju. Ovaj stan predstavlja savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i vrhunske lokacije – priliku koju ne treba propustiti. Cena: 186500e (uračunata agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 3,161 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

180,250 €

Bulevar Evrope, 67m2, trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2