Novi Sad - Telep

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,145 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

97,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3951
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 97,500 €
  • Cena po m2 : 3145.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/4

Na atraktivnoj lokaciji u ulici Petefi Šandora, u mirnom i sve traženijem delu Telepa, nalazi se ova izuzetno svetla i funkcionalna garsonjera površine 31 m². Smeštena na trećem spratu nove, kvalitetno građene zgrade, predstavlja odličan izbor kako za samostalan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odiše svežinom i prirodnom svetlošću, a zahvaljujući pametno organizovanom prostoru pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Nenamesten je, što budućem vlasniku ostavlja potpunu slobodu da enterijer uredi prema sopstvenom ukusu i potrebama, bilo da je reč o toplom i ušuškanom domu ili modernom prostoru namenjenom zakupcima. Zgrada je novije gradnje, uredna i savremena, što dodatno doprinosi komforu i kvalitetu stanovanja. Nekretnina je uknjižena, što omogućava sigurnu i jednostavnu kupovinu. Postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta direktno od investitora, što predstavlja dodatnu pogodnost i dugoročnu vrednost. Zahvaljujući odličnoj lokaciji, blizini svih neophodnih sadržaja i dobroj povezanosti sa ostatkom grada, ova garsonjera predstavlja retku priliku na tržištu – spoj funkcionalnosti, kvaliteta i investicione sigurnosti. Cena: 97500e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2