Novi Sad - Detelinara

Luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji – Detelinara, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,657 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

245,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3948
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 245,000 €
  • Cena po m2 : 3656.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/5

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima. Projektovan je sa posebnim akcentom na komfor i dugotrajnost, uz upotrebu vrhunskih materijala i opreme. Prostor je maksimalno očuvan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja – pravi koncept „ključ u ruke“ za kupce koji žele kvalitet bez kompromisa. Raspored je izuzetno praktičan i prilagođen savremenom načinu života – prostran i svetao dnevni boravak povezan sa trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, dva moderno uređena kupatila (jedno sa tuš kabinom, drugo sa kadom), kao i terasa sa prijatnim pogledom na zelenilo i unutrašnje dvorište. Dodatni komfor obezbeđuju gradsko grejanje, klima uređaj, lift koji vodi direktno do garaže, kao i kompletna infrastruktura za internet, telefon i kablovsku televiziju. Stan je uredno uknjižen 1/1, bez pravnih prepreka. Postoji mogućnost kupovine garažnog parking mesta uz doplatu od 20.000 €. Nekretnina je idealan izbor za kupce koji traže moderan, luksuzno opremljen stan sa dva kupatila, u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Cena: 245000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Detelinara

245,150 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMETŠTEN STAN.Zgrada poseduje lift koji vodi direktno u garažu, što zna?…

  • Soba: 2.0
  • 3,605 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

* Novi Sad - Liman 4 *…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Porodičan stan 82m² – dve teras

237,000 €

Porodičan stan 82m² – dve terase, pogled na Frušku goru, Telep (novogradnja)…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2