Novi Sad - Bulevar

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog! U stanu je prakti

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,890 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

211,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059127
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 211,000 €
  • Cena po m2 : 2890.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/10

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog!

U stanu je praktično sve novo kupatilo i kuhinja u novoj kvalitetnoj keramici sa promenjenim instalacijama, novi parket visoke klase, nova spoljna PVC stolarija, kao i nova unutrašnja vrata u medijapanu i Sigurnosna vrata. Zidovi su sa kompletnim skidanjem do maltera obrađeni i izuzetno kvalitetno izgletovani do kvaliteta potpuno novog stana. 
Stan je izuzetno svetao sa prozorima od zida do zida i portalima u kuhinji od poda do plafona... Sve to stvara izuzetno lep, prijatan osećaj boravka u izuzetno kvalitetnom i nadprosečno osvetljenom stanu. Odvojeno kupatilo i toalet, odvojen degažman sa spavaćim sobama koji odvaja dnevni i spavaći deo i čini stan odličnim za porodicu ili eventualno moderni par koji pored dnevne i spavaće sobe želi i odvojenu radnu sobu. Moguće je u slučaju potrebe napraviti čak još jednu sobu i da se dobije funkcionalan manji 3.5 stan za porodicu sa svoje dece. Zgrada je odličnog kvaliteta od fasadne cigle.
Slobodan je odmah, uknjižen i moguća je kupovina putem stambenog kredita.
Cena 216.000eur
Kontakt telefon 0638288377 Milan,
Bomil nekretnine Reg br251 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 3

205,800 €

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

• Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2