Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,043 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

70,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019300
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 70,000 €
  • Cena po m2 : 3043.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE FIKSNA - POSTOJI MOGUĆNOST PREGOVORA! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

63,000 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 0.5
  • 1,853 €/m2
  • 34 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

66,950 €

Novi Sad,na par stotina metara od pesacke zone,u novijoj gradnji,prodaje se garsonjera na prizemlju u kojoj je ,na samo …

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2