Novi Sad - Futog

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,124 €/m2
  • Površina: 97 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22352
  • Površina : 97 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2123.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 526 m2

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji...kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2....grejanje je na struju... kuća se nalazi se na placu od 526 m2 i izlazi na dve ulice...dimenzije Placa su 11x47 metara...ima svu Infrastrukturu... U KUĆI IMA IZVESNOG ULAGANJA...MOŽE ZAMENA ZA STAN UZ DOPLATU... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,centra mesta,Маркета,Dunava i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22352 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Kompletno renovirana kuća u Sremsk

206,000 €

Kompletno renovirana kuća u Sremskim Karlovcima…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,124 €/m2
  • 97 m2

Ruma Ruma

210,000 €

RUMA-centar naspram osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" oglašavamo na prodaju  porodičnu stambenu zgradu u …

  • Soba: 5.5
  • 525 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Beočin Beočin

199,000 €

Dumbovo-Odlična kuća u mirnom delu na Placu od 1580 m2-065/3858888…

  • Soba: 3.5
  • 809 €/m2
  • 246 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Novi Sad,Grbavica,kuća na Grbavici. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2