Novi Sad - Podbara

* Podbara - Dvosoban stan *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2085
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Nudimo Vam pravi dvosoban stan na prodaju. Stan se prodaje potpuno namešten. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za izdavanje stanova. Ispred zgrade postoje 2 autobuske stanice koje povezuju ceo grad. Zgrada je novije gradnje, poseduje lift i grejanje je na gas sa kalorimetrima. Grejanje se plaća samo u sezoni. Stan se sastoji od kuhinje koja poseduje sve od bele tehnike što Vam je potrebno za moderan život, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i iz koje ima izlaz na terasu sa velikim balkonskim vratima, spavaće sobe i kupatila. U cenu je uključena agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

149,300 €

Prodaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u mirnom naselju Podbara, Novi Sad, savršen za porodice koje traže udobnost i blizinu važnih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,871 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2