Novi Sad - Detelinara

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,491 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

83,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000460
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 83,500 €
  • Cena po m2 : 1491.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadrata ali je uknjizen na 43m2. Treci sprat bez lifta, poslednji sprat.

Kontakt: 062 7445 42 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Liman 4

82,400 €

Ulični apartman u prizemlju – odlična investicija…

  • Soba: 1.0
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2