Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,780 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000461
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 2780.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.

Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ulaganja – odmah useljiv.

Funkcionalan raspored, svetao i prijatan ambijent čine ga idealnim kako za udoban život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini (prodavnice, prevoz, škole, sadržaji). Sastoji se od velike i prostrane dnevne sobe, izdvojene kuhinje, velike spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta i lepe terase. Raspored je izuzetno funkcionalan i pruža osećaj komfora i privatnosti.

Savršen spoj lokacije, spratnosti i opreme – nekretnina vredna pažnje.

Agencijska provizija u ceni

Lav 2020 nekretnine
Ivana: 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Na prodaju dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Bulevara – odlična investiciona prilika U ponudi je dvosoban stan na atraktivnoj lokacij…

  • Soba: 2.0
  • 2,612 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Sremski Karlovci Centar

136,990 €

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne stra…

  • Soba: 3.0
  • 1,054 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2