Novi Sad - Liman 3

Liman - Retko u ponudi! Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženi

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059143
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/4

Liman - Retko u ponudi!

Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženija lokacija za porodični život u gradu o kojoj ne trena trošiti previše reči. Bilizina Osnovne škole, Dunava i štanda, Limanskog parka, Univerziteta, okolina sa dosta zelenih površina, dečjih igrališta i dosta slobodnog parkinga... su samo neke od stvari koje limance drže na Limanu i privlači druge.

Stan je izuzetno lepog rasporeda sa vrlo prostanim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom, dva sanitarna čvora i 3 lepe spavaće sobe odvojene degažmanom.
Stan je za kompletno renoviranje, pa iz tog razloga nema objavljivanja fotografija.
Cena 226000eur ( postoji dogovor oko cene i stanje stana će biti uzeto u obzir u pogodbi sa pravim kupcem)

Kontakt
Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Veternk

219,400 €

Veternik - retko u ponudi  -stan ba prvom spratu dužinom cele etaže od 142m2 sedmosoban-idealno deljiv na dve cel…

  • Soba: 7.0
  • 1,545 €/m2
  • 142 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

221,450 €

Četvorosoban stan u Petrovaradinu, 98 m², prvi sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,260 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

236,000 €

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905…

  • Soba: 3.0
  • 3,420 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

217,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se noviji ali dodatno renoviran stan, lux, svetao trosoban stan odličnog raspo…

  • Soba: 3.0
  • 3,191 €/m2
  • 68 m2