Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 148 m2
PRODAJA

457,320 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22349
  • Površina : 148 m2
  • Cena : 457,320 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo porodični stan dupleks od 148m2 . Stan je na jednoj etaži a predsoblje i sam ulaz u stan su u donjem delu stana. Zgrada u sastavu kvaletetnog kompleksa luksuzno opremeljena. Stan poseduje tri spavaće sobe , kupatilo, toalet, soba-garderober, veliki dnevni boravak , trpezarija , kuhinja. Hitna prodaja !!! Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22349.

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

464,500 €

Danila Kiša, dupleks, 161m2. …

  • Soba: 4.5
  • 2,885 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Centar

453,200 €

NOV LUKS PENTHOUSE kod SPENS-a…

  • Soba: 6.0
  • 3,147 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Telep

453,200 €

Atraktivan penthouse!…

  • Soba: 5.0
  • 2,069 €/m2
  • 219 m2

Novi Sad Cara Dušana

463,500 €

Lux Stan Penthouse tipa na trenutno najluksuznijoj rezidencijalnoj lokaciji u gradu. Okolina Cara Dušana okolina i Oš …

  • Soba: 5.0
  • 2,353 €/m2
  • 197 m2