Novi Sad - Centar

Centar Novog Sada | Kompletno renovirana garsonjera | Dunavski park | Lift

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,915 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

101,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3925
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 101,800 €
  • Cena po m2 : 3915.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 2/0

Na prodaju je kompletno renovirana garsonjera površine 26 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u ulici Ive Lole Ribara , na drugom spratu zgrade sa liftom, sa direktnim pogledom na Dunavski park. Stan je svetao, funkcionalno organizovan i bez ikakvih dodatnih ulaganja, spreman za trenutno useljenje ili izdavanje. Izuzetna lokacija u samom jezgru grada čini ovu nekretninu idealnom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju sa odličnim potencijalom za dugoročno ili kratkoročno izdavanje. Zgrada je uredna i održavana, a blizina pešačke zone, parkova, fakulteta, prodavnica i svih gradskih sadržaja dodatno povećava vrednost ove ponude. Cena stana iznosi 108.500 €, bez PDV-a, a plaća se isključivo porez na prenos apsolutnih prava. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Divčibare

95,000 €

Divčibare…

  • Soba: 3.0
  • 1,557 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

• Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2