Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 55m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

161,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22330
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 161,450 €
  • Cena po m2 : 2935.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 55m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Izdvajamo funkcionalan raspored ,kvalitetnu keramiku koja je korišćena za kuhinju i kupatilo, grejanje je na gas , plaća se po utrošku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekrtnine.com A57-22330.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

152,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,996 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Adice

152,500 €

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek…

  • Soba: 3.0
  • 2,500 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2