Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 64m

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,936 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

187,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22331
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 187,900 €
  • Cena po m2 : 2935.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 64m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Izdvajamo funkcionalan raspored ,kvalitetnu keramiku koja je korišćena za kuhinju i kupatilo, grejanje je na gas , plaća se po utrošku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekrtnine.com A57-22331.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

180,000 €

* Novi Sad - Dimitrija Avramovića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,051 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

180,250 €

Bulevar Evrope, 67m2, trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2