Novi Sad - Sajmište

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,784 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059144
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 2783.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je u izvornom stanju što budućem kupcu daje pogodnost za adaptaciju i uredjivanje po sopstvenoj želji. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

104,290 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 44 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

112,016 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 37 m2