Novi Sad - Telep

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,493 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

169,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22344
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 169,500 €
  • Cena po m2 : 2492.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pr/3

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 68 m2 na TIP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,ulične orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan život...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice I klase,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,Terasa... grejanje je centralno na Gas...Stan je Odmah Useljiv...Mogućnost kupovine Garažnog Mesta ili Zakupa Istog... mogućnost povrata PDV-a.... Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu Škole,vrtića,Evropskog bulevara,Futoškog puta i Gradskog prevoza koji saobraća ka svim delovima grada... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22344 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

174,760 €

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070…

  • Soba: 2.0
  • 3,361 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Na prodaju potpuno renoviran, svetao dvoiposoban stan – Sajam …

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Somborski bulevar

169,950 €

Predstavljamo vam uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,665 €/m2
  • 60 m2