Novi Sad - Detelinara

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,955 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

195,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3920
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 195,500 €
  • Cena po m2 : 1955.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

Prodaje se komforan troiposoban duplex stan ukupne površine 100 m², dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir, tišinu i prijatan ambijent za svakodnevni život. Donja etaža je funkcionalno organizovana i započinje prostranim hodnikom iz kojeg se ulazi u ostavu, veliko kupatilo i dnevnu sobu. Kuhinja i trpezarija su fizički odvojene od dnevnog boravka. Dnevna soba je izuzetno prostrana, ispunjena prirodnim svetlom tokom većeg dela dana, a iz nje se izlazi na terasu. Gornju etažu čine tri sobe. Glavna spavaća soba je prostrana i poseduje sopstvenu ostavu za odlaganje stvari, kao i izlaz na veliku zastakljenu terasu koja predstavlja dodatni prostor za boravak . Druga soba je idealna kao dečija soba, dok je treća manjih dimenzija i može se prilagoditi različitim porebna ( radna soba najbolje). Stan se prodaje sa ugradnim elementima, uz mogućnost dogovora oko preuzimanja ostatka nameštaja. U dvorištu zgrade obezbeđena su parking mesta za stanare, uz stan ne dolazi numerisano parking mesto. Krov zgrade je kompletno renoviran pre dve godine korišćenjem najkvalitetnijih materijala, bez ikakvih trenutnih ili budućih problema po tom pitanju. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

195,700 €

Grbavica-Odličan stan -Vojvođanska-065/3858-888…

  • Soba: 2.5
  • 2,542 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

Futoška, 77m2, troiposoban! …

  • Soba: 3.5
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2