Novi Sad - Detelinara

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 47 m² – Nova Detelinara

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,068 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3906
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 3068.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Na prodaju je izuzetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, u centralnom delu Nove Detelinare. Stan se izdvaja modernim dizajnom, kvalitetnim materijalima i pažljivo biranim detaljima, te se prodaje kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostor je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora, uz dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaću sobu i savremeno opremljen enterijer koji odiše luksuzom i elegancijom. Terasa dodatno doprinosi osećaju prostranosti i pruža prijatan prostor za odmor. Zgrada je uredna i održavana, a u dvorištu su na raspolaganju slobodna parking mesta za stanare, što predstavlja značajnu prednost ove lokacije. Nova Detelinara je poznata po odličnoj infrastrukturi i blizini svih sadržaja neophodnih za kvalitetan gradski život. Stan je idealan kako za lično stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, slobodno se javite. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

146,300 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

137,020 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,740 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2