Novi Sad - Detelinara

Izdaje se garsonjera na Detelinari, u blizini Merkura, Lidla i Železničkog parka. Stan je u potpunosti opremljen i odmah useljiv. Poseduje terasu i veoma je svetao, a njegova lokacija čini sve sadržaje za život lako dostupnim. Takođe, super j

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 23 m2
IZDAVANJE

280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9106942
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 280 €
  • Cena po m2 : 12.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Izdaje se garsonjera na Detelinari, u blizini Merkura, Lidla i Železničkog parka. Stan je u potpunosti opremljen i odmah useljiv. Poseduje terasu i veoma je svetao, a njegova lokacija čini sve sadržaje za život lako dostupnim. Takođe, super je povezan autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Kontakt: 062205251 Sifra: 9106942 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 Studio Apartment for Rent in Detelinara A studio apartment available for rent in the Detelinara neighborhood, located near Merkur, Lidl, and the Railway Park. The apartment is fully furnished and ready for immediate move-in. It features a terrace and plenty of natural light, while the location provides easy access to all essential amenities for everyday living. Excellent public transport connections ensure quick and easy access to other parts of the city. Contact: +381 62 205 251 Listing ID: 9106942 Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174 Квартира-студия в аренду в районе Детели́нара Сдается квартира-студия в районе Детели́нара, вблизи торгового центра Merkur, магазина Lidl и Железнодорожного парка. Квартира полностью меблирована и готова к немедленному заселению. Имеется терраса, квартира очень светлая, а сама локация обеспечивает легкий доступ ко всей необходимой инфраструктуре для комфортной жизни. Отличная транспортная доступность и хорошее автобусное сообщение с другими районами города. Контакт: +381 62 205 251 Код объекта: 9106942 Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад, рег. № 174