Novi Sad - Centar

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat, odvojena kuhinja i trpezarija, kompletno renoviran pre dve godine. Nove stvari kupljene kada je renoviran i prodaje se komplet sa stvarima. Idealan kako za izdavanje tako

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 4,066 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031705
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 4065.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat, odvojena kuhinja i trpezarija, kompletno renoviran pre dve godine. Nove stvari kupljene kada je renoviran i prodaje se komplet sa stvarima. Idealan kako za izdavanje tako i za zivot. Kontakt telefon: 062548930, 021523193 Sifra oglasa: 1031705 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg br.174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

149,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

• Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2