Novi Sad - Bulevar

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,759 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059106
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2758.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 9/10

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja

Bulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada za ljude koji vole urbani nacin zivota gde je sve dostupno 24h.Zgrada u kojoj se nalazi stan je zavucena od buke i direktnog kontakta sa saobracajem, u blizini zeljeznicke stanice,,preko puta pekare Evropa,parni brojevi bulevara.Stan je renoviran pre par godina cime su vlasnici od klasicnog dvosobnog stana napravili trosoban stan.Stan poseduje dve spavace sobe,dnevnu sobu koja je prosirena na konto terase,sa velikim prozorima i puno svetlosti.Kuhinja je odlicne velicine i u nju staju svi potrebni elementi i tehnika,prozor u kuhinji pruza mogucnost prirodne ventilacije i svetlosti.Trpezarija se nalazi izmedju kuhinje i dnevne sobe sto je savrsena kombinacija za funkcionisanje porodice u malo kvadrata.Stan poseduje garderober,prostoriju od nekoliko kvadrata cime je sam stan rasterecen od plakara i ormara.Ima i jos jedan ostavinski prostor u hodniku. everovatno dobro iskoriscen prostor od 56 kvadrata.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Novi Sad-Novo naseljeStan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa l…

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Lipov gaj

159,650 €

Stan 72m2-LIPOV GAJ…

  • Soba: 3.0
  • 2,217 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

147,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,215 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

146,300 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

153,480 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2