-

Begeč

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 1,990 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

87,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2116
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 87,550 €
  • Cena po m2 : 1989.77 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.0
  • Površina placa: 1600 m2

Prodajemo plac sa temeljom za kuću i pomoćnom prostorijom u ulici Svetozara Markovića. Plac se nalazi u mirnom delu Begeča. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Begeč

87,550 €

Begeč…

  • Soba: 1.0
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Kamenjar

82,400 €

Prelepa vikendica na Kamenjaru…

  • Soba: 3.0
  • 824 €/m2
  • 100 m2

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci

87,550 €

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci sa velikim dvorištem …

  • Soba: 6.0
  • 366 €/m2
  • 239 m2

Inđija Čortanovci

90,700 €

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom,…

  • Soba: 2.0
  • 1,711 €/m2
  • 53 m2

Bačka Topola Bačka Topola

95,000 €

Extra za buduće ulaganje..kuća Pr+Pk-Centar…

  • Soba: 4.0
  • 420 €/m2
  • 226 m2

Srbobran Srbobran

87,500 €

Srbobran, Odlična veća kuća - pogodna i za poslovni prostor- može i na kredit za mlade…

  • Soba: 5.0
  • 261 €/m2
  • 335 m2