Novi Sad - Rotkvarija

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3886
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2821.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 6/10

Na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini picerije CAO, prodaje se trosoban stan sa velikim dnevnim boravkom koji može da se pregradi i dobije dodatna soba. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i u potpunosti je renoviran – zamenjene su sve vodovodne i kanalizacione cevi. Radijatori su ostali originalni, ali su ofarbani i funkcionalni. Stan je uknjižen i sva papirologija je uredna, što omogućava kupovinu i putem stambenog kredita. Cena je 206000e , sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Veternk

200,000 €

* Veternik - PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 7.0
  • 1,429 €/m2
  • 140 m2