Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan raspored i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve lepe spavaće sobe,

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,689 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

242,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019296
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 242,000 €
  • Cena po m2 : 2688.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan raspored i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve lepe spavaće sobe, kupatila, wc-a i dve terase. Nalazi se u urednoj zgradi od fasadne cigle, stan je u odličnom stanju i bez većih ulaganja. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Trosoban - Centar, kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,589 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Porodičan stan 82m² – dve teras

237,000 €

Porodičan stan 82m² – dve terase, pogled na Frušku goru, Telep (novogradnja)…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2