Novi Sad - Novo Naselje

Najpovoljniji -Trosoban stan 67 m², Novo Naselje, Novi Sad, 4/5 sprat

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,164 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22329
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 2164.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/5

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Stan je po strukturi trosoban, sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom koja je povezana sa Dnevnim boravkom. Degažmanom je u potpunosti odvojen spavaći deo koji ima dve sobe i jednu polusobu, koja trenutno služi kao garderober. Zgrada poseduje novi lift, i nije poslednji sprat. Mirna i tiha ulica. Blizina, škole,Vrtića, ambulante, Gradskog prevoza. Za prezentaciju ove nekretnine pozovite: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22317 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.,182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Detelinara-Uknjižen Renoviran Dvosoban stan 58 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

143,800 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 51 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,820 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2