Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 75m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

270,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019292
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 270,400 €
  • Cena po m2 : 3605.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 75m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i izvršnog veća. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

278,240 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,378 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Veternk

262,650 €

Kompletno namešten stan sa parking mestom uključenim u cenu!…

  • Soba: 3.5
  • 2,985 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Grbavica

262,000 €

RETKO U PONUDI!!Grbavica -Liman nov neuseljavan trosoban stan vrhunskog kvaliteta …

  • Soba: 3.0
  • 4,367 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

274,200 €

Petrovaradin , Petosoban lux penthouse stan u urbanoj vili odličnog kvaliteta sa malim brojem stanova(4 stana). Stan za…

  • Soba: 5.0
  • 1,959 €/m2
  • 140 m2