Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN četvorosoban salonski stan od 112m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Du

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,604 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

403,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019293
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 403,700 €
  • Cena po m2 : 3604.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN četvorosoban salonski stan od 112m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i izvršnog veća. Sastoji se od hodnika / salona, dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

403,700 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN četvorosoban salonski stan od 112m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno re…

  • Soba: 4.0
  • 3,604 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Cara Dušana

401,700 €

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me…

  • Soba: 5.0
  • 2,526 €/m2
  • 159 m2

Novi Sad Kej

403,200 €

ČETVOROSOBAN-KEJ ID#10608…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

412,000 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje, 129m2 - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,194 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Telep

412,000 €

Novi Sad,Telep neposredno kod limanaprodaje se penthaus sa posebnim ulazom u kojem su stan od 104m2 i garsonje…

  • Soba: 4.5
  • 3,121 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Socijalno

403,900 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 3,311 €/m2
  • 122 m2