Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

306,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019294
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 306,400 €
  • Cena po m2 : 3604.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i izvršnog veća. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe ( jedna sa svojim kupatilom), kupatila i lođe. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

300,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg.…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Centar

299,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn…

  • Soba: 5.0
  • 2,199 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Elegancija i komfor na prestižnoj lokaciji – trosoban stan na Keju…

  • Soba: 3.0
  • 3,635 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

309,000 €

Luksuzan četvorosoban stan 146 m² – Heroja Pinkija, vrhunska lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,116 €/m2
  • 146 m2