Novi Sad - Liman 3

Trosoban - Liman3

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,971 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

231,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2115
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 231,750 €
  • Cena po m2 : 2971.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/7

Prodajemo odličan, kompletno renoviran, namešten stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Prodaje se kompletno opremljen, bez dodatnih ulaganja – uključuje potpun nameštaj, ugradne ormare, ugradna tehnika u kuhinji Bosh (sudomašina, ploča, rerna, frižider, mikrotalasna, apsirator), 3 TV, 2 klima uređaja (inverter-Haier i split-Midea), veš mašinu (pranje-sušenje), trpezarijski sto, stolice, tepisi. Stan se nalazi u neposrednoj blizini škole i vrtića, u dvorištu je igralište za decu, okruženo sa dosta zelenila. Dve biciklane i prostor za ostavljanje bicikala ispred zgrade. Pripadajuća ostava-šupa sa izvučenom ličnom trofaznom strujom. Uknjižen 1/1. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Liman 3

236,900 €

Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjižen 1/1 bez tereta. Stan je u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU …

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2