Novi Sad - Liman 3

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,987 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

233,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3861
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 233,000 €
  • Cena po m2 : 2987.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se renoviran trosoban stan površine 78 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3, u ulici Narodnog fronta. Stan se nalazi na 4. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno 6 spratova). Stan je kompletno renoviran i prodaje se prazan, što budućem vlasniku daje mogućnost da ga opremi po sopstvenom ukusu. Prostor je izuzetno svetao, sa obiljem prirodnog svetla tokom celog dana. Raspored je funkcionalan i idealan za porodični život. Stan poseduje balkon i terasu (terasa ne ulazi u kvadraturu). Grejanje je gradsko. Uz stan pripada lična šupa u suterenu, kao i korišćenje dve biciklane. Lokacija je mirna, bez saobraćajne gužve, a u neposrednoj blizini se nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, park, Štrand, promenada, SPENS, Limanska pijaca i fakulteti. Idealan izbor za porodice sa decom, ali i kao kvalitetna investicija. Stan je odmah useljiv. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2