Novi Sad - Liman 4

Ulični apartman u prizemlju – odlična investicija

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,497 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3852
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2496.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/0

Prodaje se poslovni prostor pretvoren u apartman, koji već 10 godina uspešno posluje kao „stan na dan“. Nekretnina se nalazi u samom prizemlju, sa svega jednom stepenicom visine oko 10 cm, što je čini lako pristupačnom i izuzetno pogodnom za kratkoročni najam. Apartman je ulične orijentacije i ima površinu od 33 m². Sastoji se od sobe površine oko 30 m², čajne kuhinje i kupatila bez kade. Funkcionalan raspored i direktan izlaz na ulicu dodatno povećavaju njegovu vidljivost i iskoristivost. Lokacija je izuzetno atraktivna – u neposrednoj blizini nalaze se diskont pića, frizerski i kozmetički salon, brza hrana, stomatološka ordinacija, poslastičarnica, krojački salon i brojni drugi sadržaji, što obezbeđuje konstantan protok ljudi i odličnu popunjenost. Cena: 82.400 € Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

85,550 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,592 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2