Novi Sad - Centar

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,457 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

200,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3856
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 200,500 €
  • Cena po m2 : 3456.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju je trosoban stan na izuzetnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, koja poseduje lift i uredno je održavana. Po strukturi je trosoban i sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve manje terase koje dodatno doprinose funkcionalnosti prostora. Stanari zgrade imaju obezbeđen parking u dvorištu, sa ukupno devet parking mesta, kao i biciklanu. U neposrednoj blizini nalaze se market, apoteka i pekara, što ovu lokaciju čini izuzetno pogodnom za život bez potrebe za korišćenjem automobila. Cena 200.500e , sa uračunatom agencijskom provizijom. Nekretnina je uknjižena 1/1, moguća je kupovina putem stambenog kredita, a stan je useljiv odmah po isplati. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

192,800 €

Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin-Alibegovac, 82m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,351 €/m2
  • 82 m2