Novi Sad - Telep

* Novi Sad - Telepska dolina *

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,534 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2113
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2534.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pr/0

Prodajemo odličan, četvorosoban stan u ulici Đorđa Lebovića na Telepu. Stan se sastoji iz hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe (dve su prazne), jednog sanitarnog čvora. Privatno dvorište i odvojena biciklana. Niski troškovi, grejanje na toplotne pumpe. Slobodan parking ispred zgrade. Uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

166,430 €

Urbani komfor, vrhunska lokacija - STAN 42m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,963 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

168,100 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2