Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,714 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

95,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059099
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 95,000 €
  • Cena po m2 : 2714.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i izlazom na terasu, manje spavaće sobe i kupatila. Grejanje na gas, znači niži troškovi stanovanja. Ukoliko ne želite majstore i dodatna ulaganja, ovo može biti odličan izbori kao investicija za izdavanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

95,300 €

EKSKLUZIVNA PRILIKA – MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA NA TOP LOKACIJI! IDEALNA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU…

  • Soba: 0.5
  • 3,665 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

96,200 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2