Novi Sad - Centar

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,168 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3849
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2168.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/1

Prodaje se apartman nastao prenamenom poslovnog prostora, smešten u samom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni, preko puta Zmaj Jovine gimnazije, u ulici Zlatne grede. Nekretnina je organizovana na dva nivoa: – prizemlje površine 28,5 m² – suteren površine 28,5 m² Ukupna površina iznosi 57 m². Apartman je u funkciji kratkoročnog najma i ostvaruje izuzetne prihode – prosečna dnevna zarada iznosi oko 70 €, dok mesečna zarada prelazi 2.000 €. Povraćaj investicije je moguć u roku do maksimalno 5 godina, što ovu nekretninu čini izuzetno atraktivnom za investitore. Lokacija u samom srcu grada, pešačka zona i neposredna blizina svih sadržaja garantuju konstantnu popunjenost i stabilan prihod. Cena: 123.600e (sa uračunatom agencijskom provizijom 3%) Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Savršen dvosoban stan u srcu Nove Detelinare – svetao, tih i bez ulaganja…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje, u novijoj zgradi, funkcionalan, svetao, dvosoban stan bez ulaganja. Terasa je zastakljena i funk…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2