Novi Sad - Železnička stanica

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuvana i kvalitetna zgrada, idealno za bračne parove sa malom decom. Šifra: 1031741 Kontakt: 0625489

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,452 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031741
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2452.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/18

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuvana i kvalitetna zgrada, idealno za bračne parove sa malom decom. Šifra: 1031741 Kontakt: 062548930 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) Engleski: Excellent, registered, three-bedroom apartment on the fifth floor, with an elevator, completely renovated, no additional investment needed, close to the bus and train stations, 5 minutes from the city center, an older but well-maintained and quality building, ideal for married couples with small children. Ruski: Отличная, зарегистрированная, трехкомнатная квартира на пятом этаже, с лифтом, полностью отремонтирована, без дополнительных вложений, рядом с автобусной и железнодорожной станциями, в 5 минутах от центра города, старое, но ухоженное и качественное здание, идеально подходит для семейных пар с маленькими детьми.Prodaja nekretnina Novi Sad, Stanica, trosoban stan, peti sprat., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

146,500 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

163,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2