Novi Sad - Detelinara

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,564 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

120,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3841
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 120,500 €
  • Cena po m2 : 2563.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju je funkcionalan i renoviran dvosoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu uredne zgrade u mirnom delu Stare Detelinare. Stan odiše prijatnom atmosferom i praktičnim rasporedom, idealnim kako za svakodnevni život, tako i kao investicija za izdavanje. Lokacija pruža izuzetnu pogodnost za porodični život – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi i autobusko stajalište, dok je sam kraj tih i uređen. Stan se prodaje delimično namešten, što budućem vlasniku omogućava brz i lak prelazak bez dodatnih ulaganja. Uz stan pripada i podrumska prostorija površine 6 m², koja dodatno doprinosi komforu i praktičnosti prostora. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,862 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvo…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

114,330 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

128,000 €

Prodaja 2.0 stana na Novoj Detelinari ID#11284…

  • Soba: 2.0
  • 2,977 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2