Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,998 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

200,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058986
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 200,850 €
  • Cena po m2 : 2997.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun svetlosti, odličnog je rasporeda i lepo je  iskorišten svaki cm u njemu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve  spavaće sobe pozicionirane ka dvoruštu, kupatilo, toalet, predsoblje, terasa. Nekretnina za porodicu kojoj treba savremen stan, bez ulaganja, u mirnoj ulici, sa vrtićem i školom u blizini. Uknjižen 1/1 i stan za svaku preporuku (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Novi Sad, Centar, u neposrednoj blizini Keja i Dunava u novoj kvalitetnoj zgradi prodaje se funkcionalan trosoban s…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

• Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2