Beočin - Beočin

Rakovac-Salaksije-Fantastična Vikend kuća 46 m2 sa terasom i Pogledom na Novi Sad i pola Južne Bačke-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22315
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 849 m2

Prodajemo u Rakovcu na Salaksijama Fantastičnu Visinsku Vikend-kuću 46 m2 na Top-Top Lokaciji... Vikendica je sakrivena u šumi veoma mirna i tiha lokacija, građena je od čvrstog materijala iz dve Etaže na veoma lepom mestu za uživanje, sa puno zelenila okolo i sa Pogledom na Novi Sad... urađena je Izolacija kuće...ima struju i vodu...put je tvrd...Cena Dogovor... Vredi pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22315 STATUS NEKRETNINE DOO UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD REDNI BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

120,700 €

Okolina Iriga-Salaš sa Okućnicom od 9760 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 1,236 €/m2
  • 98 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Bocke, kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 991 €/m2
  • 111 m2

Sremska Kamenica Rakovac

125,000 €

Eksluzivna prodaja kuće u Rakovcu! ID#4404…

  • Soba: 4.0
  • 1,250 €/m2
  • 100 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Prodaje se kuca u Sremskim Karlovcima od 76m2 na placu  od 1200kvadrata.Kuca je u dve etaze,jedna etaza se sastoji …

  • Soba: 6.0
  • 1,626 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća

123,600 €

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 82 m2