Novi Sad - Sajmište

Luks trosoban-blizina sajma

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 79 m2
IZDAVANJE

800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2209
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 800 €
  • Cena po m2 : 10.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

Izdaje se veoma lep, noviji, kompletno opremljen trosoban stan u neposrednoj blizini sajma. Stan se nalazi u urbanoj vili sa svega 4 stana, u mirnoj ulici, sa parking mestom. Uz predsoblja je veza za sve prostorije i to dve spavaće sobe, roditeljska i dečija, kupatilo, te kuhinju sa trpezarijom i dnevni boravak koji je povezan sa terasom. Stan je opremljen kompletnom belom tehnikom. Stan je useljiv od 05.02.2026. Obavezan depozit. Račun informatike cca 7-8.000 din. Br.u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

450 €

* Novi Sad - Telep * parking…

  • Soba: 3.0
  • 8 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

390 €

Kompletno namešten dvosoban stan sa parkingom – odlična lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

270 €

Izdaje se garsonjera – Grbavica, 27m² …

  • Soba: 1.0
  • 10 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

450 €

Kompletno opremljen, odmah useljiv stan na atraktivnoj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

260 €

Izdajemo garsonjeru, Bulevar patrijarha Pavla, 260e, ODMAH USELJIVA! ID#11630…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Betanija

500 €

Fenomenalan stan - Betanija* 44m2* ID#10880…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 44 m2