Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica – na prodaju spratna porodična kuća od 300m² + pomoćni objekat 78m², plac od 500m2, odlična lokacija, blizina centra, na glavnom putu, pogled na Dunav. Dozvoljena gradnja poslovno-stambenog objekta P+1+Pk (poslovni prostor

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,100 €/m2
  • Površina: 300 m2
PRODAJA

330,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002147
  • Površina : 300 m2
  • Cena : 330,000 €
  • Cena po m2 : 1100.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 500 m2

Sremska Kamenica – na prodaju spratna porodična kuća od 300m² + pomoćni objekat 78m², plac od 500m2, odlična lokacija, blizina centra, na glavnom putu, pogled na Dunav. Dozvoljena gradnja poslovno-stambenog objekta P+1+Pk (poslovni prostor + dva stana) – odličan potencijal za investiciju ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni hodnik sa stepeništem, garaža, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, WC, ostava Sprat: tri spavaće sobe, kupatilo i terasa od oko 30m² Tavan: mogućnost preuređenja u dodatnu stambenu jedinicu. U dvorištu se nalazi pomoćni objekat površine 78m² sa velikim podrumom ispod cele površine. U kući postoji etažno grejanje i svi priključci, struja, voda, gas, kanalizacija Lepo uređen plac sa puno zelenila. Izuzetna lokacija, kuća gleda na Dunav i novi most koji je u izgradnji Pogodno i za poslovne namene ili porodični život Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

330,000 €

Novi Sad, Podbara, na fantastičnoj lokaciji u Almaškomi kraju, delu grada u kome se prepliću istorija i tradicija sta…

  • Soba: 4.0
  • 2,640 €/m2
  • 125 m2

Sremska Kamenica Institut

339,000 €

Sremska Kamenica-Porodična lepa kuća sa odličnoj lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 1,712 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Veternk

334,750 €

Nova luksuzna samostalna kuća sa garažom i podnim grejanjem – direktna kupovina od vlasnika Na prodaju je nova, samostalna kuća ukupne površine…

  • Soba: 7.0
  • 1,313 €/m2
  • 255 m2

Beočin Beočin

329,600 €

Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,570 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Novi Sad Podbara

329,600 €

Kompletno renovirana nekretnina na Podbari. Prizemlje i pk. Etažno grejanje. Ima video nadzor i svoj parking na ulici. Zajedničko dvorište sa dvoje…

  • Soba: 7.0
  • 1,446 €/m2
  • 228 m2