Novi Sad - Telep

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modernim i luksuznim uređenjem fasade, zajedničkih prostora, visokim plafonima (3m), električnim

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,463 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028728
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 2463.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Srpski: Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modernim i luksuznim uređenjem fasade, zajedničkih prostora, visokim plafonima (3m), električnim roletnama, smart home sistemom... Ulično orijentisan sa portalima od poda do plafona, pogodan za poslovni prostor. Uknjižen kao garaža, odmah useljiv! Šifra: 1028725 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,600 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

• Soba: 0.5
  • 2,496 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

65,000 €

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn…

  • Soba: 0.5
  • 2,321 €/m2
  • 28 m2