Novi Sad - Grbavica

Garaža-Grbavica-Brače Ribnikar 065/ 3858 888

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,000 €/m2
  • Površina: 18 m2
PRODAJA

36,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22302
  • Površina : 18 m2
  • Cena : 36,000 €
  • Cena po m2 : 2000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica

Garaža u suterenu zgrade u Braće Ribnikara... Redovna rapma sa silazak, u garaži mogu stati i velika auta.. Vredi pogledati Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22302 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

38,000 €

Novi Sad, Severni Telep. PRODAJU SE DVA GARAŽNA MESTA/GARAŽA - U pitanju su dva garažna mesta u suterenu zgrade novije gradnje (-1). Pozicionirana …

  • 1,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

37,080 €

Park Novi, 24m2. 2 garažna mesta. …

  • 1,545 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Novo Naselje

38,110 €

Novi Sad, Novo Naselje - Garažna mesta u suterenu …

  • 1,524 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

32,700 €

Uknjižena garaža sa strujom – Telep, 17m², 3,5 x 4,85 m…

  • 1,924 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Podbara

43,260 €

Garaža sa galerijom u Kosovskoj ulici. …

  • 2,163 €/m2
  • 20 m2