Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju..za INVESTITORE

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,885 €/m2
  • Površina: 153 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20543
  • Površina : 153 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 1884.97 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1503 m2

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Kuća je novogradnja poseduje Pr +Pk. svaka etaža predstavlja trosoban stamn za sebe. U zadnjem delu dograđen je deo koji može biti i garaža ili može služiti i kao stambeni deo. Ovde je interesantno sto se plac nalazi u idustriskom delu Petrovaradina te na istom mogu se gradili hale za razne namene, a ovaj deo se može istoristiti za knacelarije...t. j. administrativni deo firme. (Postoji mogučnost kupovine i susednog placa koji je cist bez građevine -tako da potencijalni investitor imao bi oko 3000 m2 ukupno površine za graditi) Uknjiženo 1/1 Za više informacija tel:Danča 065/3858-888 Lic br.322 ili na sajtu:www.status-nekretnine.com A57-20543 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Subotica Palić

288,500 €

Porodična kuća sa zemljištem-imanjem…

  • Soba: 4.0
  • 1,254 €/m2
  • 230 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

293,550 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,823 €/m2
  • 104 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

293,550 €

Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice. Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilu…

  • Soba: 5.0
  • 1,779 €/m2
  • 165 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

288,400 €

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju..za INVESTITORE…

  • Soba: 4.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

288,400 €

Renovirana i pažljivo održavana kuća od 115 m², smeštena u samom centru Sremske Kamenice, pruža idealan balans između mirnog porodičnog doma i…

  • Soba: 4.0
  • 2,508 €/m2
  • 115 m2