Novi Sad - Bulevar

Na prodaju garažno mesto u suterenu zgrade u neposrednoj blizini suda, Spensa, Dalton zgrade na Bulevaru Oslobodjenja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,167 €/m2
  • Površina: 12 m2
PRODAJA

26,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000110
  • Površina : 12 m2
  • Cena : 26,000 €
  • Cena po m2 : 2166.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

18,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,260 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Grbavica

29,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju garažu površine 15 m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Garaža se nalazi u podzemnom parkingu, pogodna je i z…

  • 1,933 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 11m2 …

  • 1,727 €/m2
  • 11 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Socijalno

26,000 €

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2 …

  • 1,529 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2