Novi Sad - Socijalno

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona prilika za rentiranje. Za obilazak pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 9000404 (Moj Dom nekretnin

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,714 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

24,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000404
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 24,000 €
  • Cena po m2 : 1714.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona prilika za rentiranje. Za obilazak pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 9000404 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) For sale: Garage space in the newly constructed residential complex "Kraljev Park." Due to its prime location, it also presents an excellent investment opportunity for renting. To schedule a viewing, call us at: Contact: +381 63 446 559 Code: 9000404 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 11m2 …

  • 1,727 €/m2
  • 11 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Salajka

20,520 €

Salajka, garažno mesto površine 14m2…

  • 1,466 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Centar

30,900 €

Garažno mesto- Laze Kostić ulica ID#2358…

  • 2,575 €/m2
  • 12 m2