Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Podbara Na prodaju garažno mesto na Podbari od 15m2 na Podbari u suterenu novoizgrađene zgrade. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 9000420 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,400 €/m2
  • Površina: 15 m2
PRODAJA

21,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000420
  • Površina : 15 m2
  • Cena : 21,000 €
  • Cena po m2 : 1400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

16,000 €

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436…

  • 1,333 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

22,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,527 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Socijalno

26,000 €

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2 …

  • 1,529 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Sajmište

22,900 €

GARAŽNO MESTO ZA IZDAVANJE – BOGOBOJA ATANACKOVIĆA, SAJAM…

  • 1,908 €/m2
  • 12 m2