Novi Sad - Grbavica

Agencija Moj Dom nudi na prodaju garažu površine 15 m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Garaža se nalazi u podzemnom parkingu, pogodna je i za malo veće modele automobila, poseduje strujni priključak, a pristup je jednostavan i bezbedan.

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,933 €/m2
  • Površina: 15 m2
PRODAJA

29,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000450
  • Površina : 15 m2
  • Cena : 29,000 €
  • Cena po m2 : 1933.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica

Agencija Moj Dom nudi na prodaju garažu površine 15 m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Garaža se nalazi u podzemnom parkingu, pogodna je i za malo veće modele automobila, poseduje strujni priključak, a pristup je jednostavan i bezbedan. Kontakt: 069/101-1219 Agencija Moj Dom – Reg. broj: 174 Moj Dom real estate agency is offering a garage for sale with a surface of 15 m², located in the attractive Grbavica area. The garage is situated in an underground parking facility, suitable even for slightly larger car models, equipped with electricity, and easily accessible and secure. Contact: 069/101-1219 Moj Dom Agency – Reg. No. 174 Агентство Moj Dom предлагает к продаже гараж площадью 15 м², расположенный в привлекательном районе Грбавица. Гараж находится в подземном паркинге, подходит и для немного более крупных автомобилей, подключено электричество, удобный и безопасный доступ. Контакт: 069/101-1219 Агентство Moj Dom – Рег. номер: 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

38,000 €

Novi Sad, Severni Telep. PRODAJU SE DVA GARAŽNA MESTA/GARAŽA - U pitanju su dva garažna mesta u suterenu zgrade novije gradnje (-1). Pozicionirana …

  • 1,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

36,000 €

Extra Graža u Branimira Ćosića…

  • 2,571 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Detelinara

23,200 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 16 m2 …

  • 1,450 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Centar

26,000 €

Centar Novog Sada, garažno mesto površine 14m2…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

26,000 €

GARAŽNO MESTO-14M2-Adamovićevo naselje-Top lokacija ID#11911…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2