Novi Sad - Centar

Prodajemo garažno mesto u suterenskoj garaži novoizgrađene zgrade u centru Novog Sada, nadomak Bulevara Oslobođenja, Futoške Pijace... Uknjiženo 1/1 i bez tereta. Šifra 9000463 Pozovite!!! 0638822439 Moj DomNekretnine, Novi Sad, Reg. br.

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

36,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000463
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 36,050 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar

Prodajemo garažno mesto u suterenskoj garaži novoizgrađene zgrade u centru Novog Sada, nadomak Bulevara Oslobođenja, Futoške Pijace... Uknjiženo 1/1 i bez tereta. Šifra 9000463 Pozovite!!! 0638822439 Moj DomNekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

43,260 €

Garaža sa galerijom u Kosovskoj ulici. …

  • 2,163 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Salajka

28,880 €

Salajka, garažno mesto površine 19m2…

  • 1,520 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Bulevar

43,500 €

 U blizini Bulevara Oslobođenja predstavljamo Vam   uknjiženu garažu sa kupatilom, od 39m2(21+18m2). D…

  • 1,115 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

42,050 €

Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174…

  • 1,617 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

27,750 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 16m2…

  • 1,734 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Novo Naselje

37,080 €

Park Novi, 24m2. 2 garažna mesta. …

  • 1,545 €/m2
  • 24 m2